مقالات

اجاره سوئیت و منزل مبله در اهواز

راهنمای اسکان در شهر اهواز

Rate this post

راهنمای سفر و اسکان در اهواز و معرفی کلی شهر

سوئیت ارزان در شهر اهواز – سوئیت لوکس در شهر اهواز – سوئیت مناسب در شهر اهواز – بالا شهر اهواز – بالا شهر اهواز کجاست

 

شهر اهواز به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز شهرستان اهواز و استان خوزستان است. این شهر با مساحت 220 کیلومتر مربع دومین شهر وسیع ایران پس از تهران می‌باشد. شهر اهواز دارای 8 منطقه می باشد.

شهر اهواز از سمت شمال به شهرهاي شيبان، ويس، ملاثاني، شوشتر، دزفول و شوش؛ از شرق به شهرستان رامهرمز؛ از غرب به شهر حميديه و دشت آزادگان و از سمت جنوب به شهرهاي شادگان، بندر ماهشهر، خرمشهر و آبادان محدود  می گردد

بالا شهر اهواز !

در هرشهری که می رویم با توجه به موقعیت و امکانات هر منطقه و محله شهر را به دو بخش کلی بالا شهر و پایین شهر تقسیم می کنند.

در شهرهایی مانند تهران بالا شهر همان قسمتی شمالی شهر است در صورتی که در همدان این امر کاملا برعکس است و قسمت جنوبی شهر به اصطلاح پایین شهر محسوب می گردد.

بالا شهر اهواز کجاست؟

از لحاظ جغرافیایی بالا شهر اهواز در قسمت شمالی شهر اهواز حساب شده و دارای مناطق بسیار باکلاس و سازه های زیبایی  می باشد و بالعکس جنوب شهر اهواز پایین شهر آن به حساب می آید و بتبع از لحاظ قیمت خرید و فروش خانه و حتی اجاره آپارتمان نیز جزو مناطق ضعیف به حساب می آید. این امر باعث می گردد برای اسکان در سوئیت ها نیز قیمت ها متفاوت باشد. بالا شهر اهواز کجاست را می توان در چند محله مانند خلاصه کرد.

سوئیت لوکس در شهر اهواز

سوئیت های لوکس در شهر اهواز در کدام محلات هستند….

اگر قصد اسکان  در اهواز و یا هر شهر دیگری را دارید ابتدا می بایست به جیب خود نگاه کنید به فرض مثال اگر شما به دنبال یک  اسکان در یک منزل مبله  لوکس در اهواز هستید میتوانید سراغ محله هایی همچون کیانپارس، جاده ساحلی، الهام، مطهری بروید. میانگین قیمت اجاره سوئیت و منزل مبله برای هر شب از 250 تا 400 هزار تومن می باشد . سوئیت های لوکس را می توان در این محلات جستجو کرد.

سوئیت مناسب در شهر اهواز

سوئیت های با قیمت متوسط را در کجا بیابیم…

اگر به دنبال محله ای متوسط در میان شهر و اجاره  یک سوئیت  دوخوابه تا حدود 200 هزار تومن برای هر شب اقامت هستید میتوانید در محله هایی همچون خیابان زیتون کارمندی، گلستان، کیان آباد، کوروش، نادری، پاداد شهر و …  اسکان پیدا کنید. محله هایی با قدمت بالا و اصالت بیشتر. میانگین قیمتی در حدود 150 تا 200 هزار تومن را دارند.

سوئیت ارزان در شهر اهواز

سوئیت ارزان در شهر اهواز در کدام محلات هستند…

اما آن دسته از افرادی که به دنبال سوئیت یا  آپارتمان مبله با حداقل هزینه ممکن در اهواز می باشند می بایست به سراغ محله هایی مانند پردیس، مهدیس، مهرشهر، سپیدار، صد دستگاه، باهنر و … بروید. میانگین قیمت اجاره سوئیت در این محلات در حدود 100 تا 150 می باشد.

امیدواریم که راهنمای اسکان در شهر اهواز توسط سایت اهواز سوئیت  توانسته باشد شما را در پیدا کردن محل اسکان در شهر اهواز کمک کرده باشد.

برای دیدن سوئیت مبله در اهواز و مقایسه قیمت هه کافیست از سوئیت های داخل سایت دیدن فرمایید.

در مقالات بعدی می خوانیم…

بهترین هتل های اهواز

بهترین مسافر خانه های اهواز

جاهای دیدنی اهواز

چه فصلی به اهواز سفر کنیم؟

یک تور مناسب در سفر به شهرهای جنوبی

علت نام گذاری اهواز

بهترین پارک ها برای چادر زدن در شهر

چرا به اهواز سفر کنیم؟

ویژگی های یک سفر خوب

چه وسایلی را هنگام مسافرت همراه خود ببریم

پربازدیدترین مناطق دیدنی اهواز

چگونه از گرمازدگی جلوگیری کنیم

در هیچ شهری غریبه نیستید…

 

0/5 (0 دیدگاه)

يك ديدگاه

پاسخی بگذارید

اجاره سوئیت در اهواز ویلا آپارتمان مبله خانه منزل مبله
اجاره سوئیت در اهواز
اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در اهواز