اجاره سوئیت بدون شناسنامه در اهواز

اجاره سوئیت بدون شناسنامه در اهواز

 

قیمت توافقی

كد ملك :

 SBM-6347-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

متراژ

60

شرح

تعداد سوئیت های اجاره ای در اهواز زیاد است و مسافران تقریبا هر زمانی که به اهواز سفر کنند می توانند به راحتی سوئیت اجاره کنند، اما مسئله ای که وجود دارد اسن است که اجاره سوئیت بدون شناسنامه معمولا امکان پذیر نیست. با این حال می شود چنین مواردی هم پیدا کرد. گرچه پیشنهاد ما به شما این است که سراغ این موارد نروید؛ چراکه از نظر امنیت چندان مطمئن نیستند و اگر مشکلی در مدت اقامت برایتان پیش آید مسئولیت آن بر عهده خودتان است.

با این وجود اگر به دنبال اجاره سوئیت بدون مدارک محرمیت در اهواز هستید، این کار را از طریق سامانه های رزرو آنلاین انجام دهید که کمی مطمئن تر باشد. در ادامه یک سوئیت اجاره ای در اهواز به شما معرفی می کنیم.

توضیحات اجاره سوئیت بدون مدارک محرمیت در اهواز

این سوئیت اجاره ای در اهواز با کفپوش موکت و 60 متر فضا برای اقامت کوتاه مدت در نظر گرفته شده است. آشپزخانه سوئیت امکانات لازم از جمله اجاق گاز، یخچال و لوازم مورد نیاز آشپزی را در اختیار مسافران قرار می دهد. این سوئیت یک اتاق خواب دارد که موکت پوشیده شده ولی تخت خواب ندارد. سالن نشیمن نیز مبلمان نشده است و سیستم سرمایشی سوئیت کولر آبی است.

موقعیت و دسترسی اقامتگاه

این سوئیت در بلوار امام رضای اهواز واقع شده و دسترسی خوبی به نقاط مختلف شهر دارد.

ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت استاندارد اقامتگاه دو نفر بوده و درصورت پرداخت هزینه نفرات اضافه تا سه نفر هم پذیرش دارد.

فضای خواب اقامتگاه

سوئیت معرفی شده بدون اتاق خواب بوده ولی داخل سوئیت یک تخت تک نفره وجود دارد و برای نفرات دیگر سرویس خواب سنتی تعلق می گیرد.

امکانات اقامتگاه

  • پارکینگ
  • تختخواب یک نفره
  • حمام
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • اقلام بهداشتی
  • سیستم سرمایش و گرمایش
  • تلویزیون
  • وسایل آشپزخانه (یخچال، اجاق گاز، ظرف)

تصاویر اقامتگاه

اجاره سوئیت بدون شناسنامه در اهواز

اجاره سوئیت بدون مدارک محرمیت در اهواز

اجاره سوئیت بدون مدارک محرمیت در اهواز

نظرات مسافران قبلی اقامتگاه

امکانات خوب و مناسب اقامتگاه مهم ترین نکته ای بود که مسافرین قبلی به آن اشاره کره‌اند. نکات مثبت دیگری که مسافران بیان کردند شامل نظافت اقامتگاه، دسترسی عالی و برخورد خوب میزبان بوده است.

سعید رضایی (22 شهریورماه 1401 میهمان اقامتگاه بوده است): همه چی عالی بود، برخورد میزبان بدو ورود با ما مثل اقوام خودمون صمیمی و آشنا گونه بود، ما یادمون رفته بود مدارک محرمیت مون رو بیاریم و اجاره سوئیت بدون مدارک محرمیت در اهواز برامون سخت بود ولی تصویرش تو گوشی خانمم بود و ارائه دادیم و مشکلمون حل شد. ممنون از آقای احمدی و مهمون نوازی خوبشون

 

نحوه رزرواسیون اقامتگاه

برای اجاره سوئیت بدون مدارک محرمیت در اهواز و رزرو این اقامتگاه و اجاره سوئیت بدون شناسنامه در اهواز می توانید با شماره 02191070021 تماس گرفته و از پشتیبانان لیدوما راهنمایی بگیرید.

 

2.3/5 (4 دیدگاه)

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

اجاره سوئیت در اهواز