اجاره سوئیت ساعتی در اهواز

اجاره سوئیت ساعتی در اهواز

 

قیمت توافقی

كد ملك :

 SBM-6359-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

متراژ

65

شرح

در سفر به اهواز حتی اگر برای انجام کارهای اداری به اهواز سفر کرده اید و می خواهید بعد از انجام کارهایتان به شهر خودتان برگرید، باز هم هوای گرم اهواز طاقت فرساست و شما نمی توانید چند ساعت را در خیابان یا در ماشین سپری کنید. به همین دلیل بهترین راه این است که به دنبال گزینه ای برای اجاره سوئیت ساعتی در اهواز باشید.

اجاره سوئیت ساعتی یکی از گزینه هایی است که برخی مسافران به آن نیاز دارند و به همین دلیل است که برخی میزبانان با درک شرایط مسافران، خانه های خود را ساعتی هم اجاره می دهند. برای پیدا کردن مناسب ترین گزینه ها برای اجاره ساعتی در اهواز، می توانید به وبسایت های رزرواسیون آنلاین مراجعه کرده و از این طریق کزینه ای مناسب را پیدا کرده و رزرو کنید. در ادامه یکی از سوئیت های اجاره ای در اهواز را به شما معرفی می کنیم.

توضیحات اقامتگاه

این سوئیت اجاره ای ساعتی در اهواز، 65 متر بوده و اقامتگاهی مناسب برای مسافرانی است که چند ساعت بیشتر مهمان این شهر نیستند. این سوئیت در یکی نقاط مرکزی اهواز واقع شده و از امکانات خوبی برای اقامت چند ساعته بهره مند است. این سوئیت در طبقه اول یک آپارتمان 3 طبقه قرار دارد و دارای پارکینگ هم می باشد.

موقعیت و دسترسی اقامتگاه

سوئیت در مرکز شهر در محدوده بلوار آزادگان قرار دارد و دسترسی خوبی به مرکز شهر و مراکز مهم آن دارد.

ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت استاندارد اقامتگاه برای دو نفر در نظر گرفته شده است، اما با پرداخت هزینه نفرات اضافه تا 4 نفر هم می توانند در آن اقامت داشته باشند.

فضای خواب اقامتگاه

با اجاره سوئیت ساعتی در اهواز یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین دو دست رختخواب سنتی نیز برای نفرات اضافه در اتاق قرار دارد.

امکانات اقامتگاه

  • مبل
  • تخت دو نفره
  • وسایل آشپزخانه
  • سیستم های سرمایشی و گرمایشی
  • حمام
  • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

تصاویر اقامتگاه

اجاره سوئیت ساعتی در اهواز

اجاره سوئیت ساعتی در اهواز

اجاره سوئیت ساعتی در اهوازاجاره سوئیت ساعتی در اهواز

نظرات مسافران قبلی اقامتگاه

مسافرانی که تاکنون برای اجاره سوئیت ساعتی در اهواز قدام کرده اند بیشترین رضایت را از این اقامتگاه داشته اند. اجاره ساعتی در اهواز و هر شهر دیگر کمی سخت است، اما این سوئیت میزبان بسیار خوبی دارد و به خوبی با میهمانان و مسافرانش کنار می آید.

سحر امامی (26 شهریور 1401 مهمان این اقامتگاه بوده است): همه چی خیلی خوب بود. امکانات خونه خوب بود و از این بابت اصلا اذیت نشدیم. موقعیت جغرافیایی سوئیت هم اونقدر خوب بود که به همه چیز دسترسی داشیم و مشکلی پیش نمیومد. از میزبان خوب و خوش برخورد این اقامتگه کمال تشکر را دارم و امیدوارم خدا به روزیشون برکت بده.

نحوه رزرواسیون اقامتگاه

برای رزرو اقامتگاه و اجاره سوئیت ساعتی در اهواز کافی است با شماره 02191070021 تماس گرفته و درخواست خودتان را پشتیبانان اعلام کنید

 

 

3.3/5 (6 دیدگاه)

یادداشت

دیدگاهتان را بنویسید

اجاره سوئیت در اهواز